• نمایندگی دستگاه تصفیه آب خانگی سی سی کا

 برند سی سی کا یکی از بهترین و با کیفیت ترین دستگاه های تصفیه آب داخل ایران است ، که از این برند مدل های مختلفی داخل بازار موجود می باشد.

این برند بیش از 40 سال سابقه در این حوزه را دارد کار این کارخانه طراحی و نصب تجهیزات تصفیه آب حرفه ای با طیف گسترده ای از لوله ها، اتصالات، محفظه فیلتر، کارتریج فیلتر، پمپ و اجزای دیگر، واحدهای کامل و غیره می باشد.

وظیفه نمایندگی های دستگاه تصفیه آب خانگی سی سی کا نسبت به خریداران عزیز بسیار مهم و حیاتی است ، نمایندگی ها باید دستگاه های با کیفیت و اصلی را با ضمانت به خریداران تحویل دهند ، همچنین خدمات نصب فیلتر ، تعویض فیلتر ، گارانتی ، تعمیرات و هوا گیری دیگر مواردی هستند که نمایندگی ها به آن پایبند هستند.

یکی از مهم ترین نکات خرید این دستگاه ها از نمایندگی است زیرا شما خریداران عزیز پس از خرید دستگاه مد نظر خود از پشتیبانی و خدمات نمایندگی ها بهرمند خواهید شد .

قطعا همه ی ما اهمیت آشامیدن آب را میدانیم و به همین دلیل باید از آب سالم استفاده نماییم ، عوامل مختلفی وجود دارد که می تواند آب مصرفی ما را آلوده نماید که در طی زمان اثرات مخرب آن قابل مشاهده است .

برای استفاده از آب مصرفی سالم می توان از دستگاه های تصفیه آب استفاده کرد که یکی از مرغوب ترین آن ها دستگاه تصفیه آب خانگی سی سی کا می باشد.

تصفیه آب سی سی کا CCK

مشخصات دستگاه تصفیه آب سی سی کا (CCK)

این دستگاه ها ساخت کشور تایوان و مونتاژ ایران می باشد ، جنش بدنه ی آن ها از پلاستیک آنتی باکتریال ، بهداشتی و با کیفیت می باشد که توانسته است گواهی و تاییدیه های بسیار زیادی را کسب نماید که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد.

سی سی کا CCK دارای استاندارد بین المللی صدور گواهینامه کیفیت 9001/200/2008 و صدور گواهینامه بین المللی سازمان جهانی آب را می باشد که نشان دهنده تعهد سی سی کا و تضمین مسئولیت محصول است. بر این اساس، محصولات سی سی کا ، از مواد خام به مونتاژ و تولید، آزمایش، و فرآیند تکمیل و حمل و نقل، توسط تصفیه سی سی کا در عملیات کارخانه سازگار مطابق با استانداردهای سخت تولید می شود.

از ویژگی های دستگاه های تصفیه آب سی سی کا می توان به تصفیه اب 6 مرحله ای برای از بین بردن نیترات و مواد مضرر که توسط روش نوین اسمز معکوس استفاده کرد اشاره نمود ، یکی دیگر از امکانات خوب این دستگاه پمپ بسیار قوی و توانایی تصفیه بیش از 180 لیتر آب در روز است.

هر دستگاه تصفیه آب خانگی با هر برند و مدلی ، در مرحله ی اول نیاز به نصب فیلتر دارد که این فیلتر ها در دستگاه های تصفیه آب کار پاکسازی رسوبات و … را از درون آب را انجام می دهد.

نمایندگی سی سی کا CCK

این فیلترها هر چند وقت یکبار باید تعویض شوند زیرا پس از مدتی دیگر آن کارایی اولیه را ندارند و باید فیلتر جدید جایگزین آنها شود ، اگر خودتان توانایی انجام این کار را ندارید به هیچ عنوان نگران نباشید ، نمایندگی تصفیه آب سی سی کا cck این کار را انجام خواهد داد.

هر کدام از مدل های این دستگاه در مدت زمان مشخصی نیاز به تعویض فیلتر دارند ، برای مثال برخی از فیلتر ها هر 2 ماه یک بار نیاز به تعویض و برخی از آن فیلتر ها هر 6 ماه نیاز به تعویض دارند.

دستگاه تصفیه آب سی سی کا جزو دستگاه های با کیفیت بازار می باشد که توانسته توجه مصرف کنندگان را به خود جلب نماید ، این محصول به دلیل کیفیت خوب و قیمت مناسب می تواند انتخابی هوشمندانه باشد ، تا همیشه آبی سالم و بدون آلودگی مصرف کنید.

برای خرید این محصولات شما نیاز به نمایندگی دستگاه تصفیه آب خانگی سی سی کا دارید تا هم محصولاتی با گارانتی و ضمانت دریافت کنید و هم از خدمات حرفه ای مجموعه بر خوردار شوید.

  • نمایندگی دستگاه تصفیه آب خانگی سی سی کا CCK :

خدمات پس از فروش تصفیه آب در نمایندگی دستگاه تصفیه آب
خدمات نصب فیلتر در نمایندگی دستگاه تصفیه آب
خدمات تعویض فیلتر در نمایندگی دستگاه تصفیه آب
هواگیری دستگاه تصفیه آب خانگی در نمایندگی دستگاه تصفیه آب
تعمیرات دستگاه تصفیه آب خانگی در نمایندگی دستگاه تصفیه آب